Правен свят http://mwww.legalworld.bg/rss/?storytype=0&rubrid=29 bg CRSS generator Дигитализацията е неминуема, но тя няма да измести функцията на добрия адвокат http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=83070 Fri, 01 Nov 2019 11:22:00 +0200 Държавата трябва да работи за създаване на знания у гражданите как да общуват с нея онлайн http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=83014 Wed, 30 Oct 2019 07:42:00 +0200 Законопроект предвижда монопол при управлението на информационните системи на администрациите http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82981 Mon, 28 Oct 2019 10:40:00 +0200 Иван Гешев има морална устойчивост и воля да бъде добър главен прокурор http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82945 Fri, 25 Oct 2019 12:55:00 +0300 Гешев даде заявка за нов заряд в борбата с корупцията http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82950 Fri, 25 Oct 2019 16:22:00 +0300 Главният прокурор трябва да всява страхопочитание http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82955 Fri, 25 Oct 2019 14:55:00 +0300 Добре е ЕК да препоръча примера на България за прозрачния избор на главен прокурор http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82960 Fri, 25 Oct 2019 17:34:00 +0300 Президентът няма основание да бави указа за назначаването на новия главен прокурор* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82880 Wed, 23 Oct 2019 08:26:00 +0300 Апелът на Плевнелиев към Радев е неуместен и незаконосъобразен* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82832 Tue, 22 Oct 2019 08:18:00 +0300 Панов прекали с опита за грубо вмешателство и натиск върху съдии* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82813 Mon, 21 Oct 2019 08:15:00 +0300 За четирите години начело на ВКС Лозан Панов сам успя да разбие ореола си* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82768 Thu, 17 Oct 2019 12:57:00 +0300 Справедливо ли е дело за тройно убийство да продължава 16 г. и убиецът да получи 16 г. затвор?* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82719 Tue, 15 Oct 2019 10:41:00 +0300 Честата промяна в законите води към лашкане в една или друга посока* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82392 Fri, 27 Sep 2019 12:58:00 +0300 Как протестърът Калин Калпакчиев ще ходи отсега нататък по улиците* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82289 Sat, 21 Sep 2019 08:35:00 +0300 Държавата трябва да има Стратегия срещу бедността, а не за детето http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82172 Mon, 16 Sep 2019 08:47:00 +0300 В протестите срещу Гешев се залага на личностните нападки, защото аргументите липсват http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82087 Wed, 11 Sep 2019 10:05:00 +0300 Страхът от Гешев всъщност е страх от институцията Прокуратура http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82058 Tue, 10 Sep 2019 08:15:00 +0300 При съкратеното съдебно следствие съдът е регистратор на признанието на подсъдимия* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=82025 Thu, 05 Sep 2019 10:43:00 +0300 Всеки на мястото на Гешев щеше да бъде атакуван* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81808 Mon, 26 Aug 2019 11:19:00 +0300 Доживотната присъда без право на замяна ще бъде отменена* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81763 Thu, 22 Aug 2019 08:30:00 +0300 Концепцията на Иван Гешев е ориентир за високите му професионални качества http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81737 Wed, 21 Aug 2019 08:30:00 +0300 Методи Лалов трябва да изготви съдебни актове по 111 дела, преди ВСС да приеме оставката му* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81725 Tue, 20 Aug 2019 08:20:00 +0300 Протестите срещу кандидатурата на Гешев са политически сценарий* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81619 Tue, 13 Aug 2019 09:12:00 +0300 Червеите изяждат ябълката отвътре* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81398 Wed, 31 Jul 2019 10:09:00 +0300 Кандидатурата на Гешев дойде след широко обсъждане* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81385 Tue, 30 Jul 2019 15:57:00 +0300 Работата на прокурора е такава - да бъде атакуван, очернян, злепоставян...* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81388 Tue, 30 Jul 2019 15:19:00 +0300 Гешев винаги е на първа линия, поема рискове, дори и да го очернят* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81240 Wed, 24 Jul 2019 10:11:00 +0300 До кандидатурата на Гешев се стигна след срещи със съсловните организации на прокурорите и следователите* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81207 Tue, 23 Jul 2019 09:16:00 +0300 Аз съм несистемен играч* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81217 Tue, 23 Jul 2019 11:05:00 +0300 Изборът на главен прокурор няма как да бъде манипулиран* http://mwww.legalworld.bg/show.php?storyid=81173 Mon, 22 Jul 2019 09:04:00 +0300