Мога ли да сменя фамилията си?
Създадена от Велимир Атанасов на 28 май 2018
Започни с:    Първите | Последните
Отговор
3
Остап Бендер
|
нерегистриран
28 май 2018, 17:01
4
-1
Да, възможно е - чл. 19 ЗГР. Въпросът тук е да докажете пред съда наличието на обстоятелства, които налагат промяната на името Ви. Бих Ви посъветвал да се обърнете към адвокат за по-детайлна консултация.
2
Велимир Атанасов
|
нерегистриран
28 май 2018, 09:58
1
-2
Опасявам се, че не е толкова просто...
1
123
|
нерегистриран
28 май 2018, 09:57
1
-4
ДА
Велимир Атанасов
|
нерегистриран
28 май 2018, 09:55
6
-3
Здравейте! Аз съм на 33, родителите ми са разведени от 30 години. Искам да взема фамилията на майка ми. Възможно ли е?
ТВОЯТ КОМЕНТАР
Име (коментирате, като нерегистриран)
Коментар
Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6
Въведете буквите и цифрите от кода в дясно